עפרה אור – לחשוב אחרת, לחיות אחרת

ממודעות לתודעה

אם נעצור לרגע ונביט על האופן בו אנחנו מתנהלים, לא יהיה קשה להבחין בכך שחלק ניכר מהחיים שלנו מבוסס על התניות חברתיות, פחדים וטיסה עיוורת של ׳טייס אוטומטי׳ שתפס מזמן פיקוד על האופן בו מתנהלת המציאות שלנו. חיים שכאלה מזמנים בחירות שגויות, מערכות יחסים טעונות, הורות מתסכלת, אנרגיה ירודה ותחושה קבועה של חוסר מימוש וקשיים שאינם מוצאים מענה.

אני, עופרה אור, עוסקת בהדרכה והנחייה מבוססי תודעה. תוך שימוש ביכולות תקשור ולימודי ׳תודעת העל׳ פורצי הדרך, אני מנחה קבוצות לימוד פעילות בתל אביב, בגליל המערבי ובגליל העליון, מובילה סדנאות ומלווה זוגות ויחידים המבקשים לבצע שינוי מהותי במהלך חייהם.
הקורסים, הסדנאות וההדרכה האישית מאפשרים הבנה עמוקה המשנה מציאות, חשיבה רב מימדית, נקודת הסתכלות שונה והזדמנת לחיים אותם תמיד ביקשתם.

מזמינה אותך לקבל תשובות, הבנות, פרספקטיבה שונה וכלים אחרים מאלו שהכרתם, באשר לשאלות הליבה המזינות את חיי היום יום שלך, ביניהן: מהו הייעוד שלי ומהי והדרך למימושו? מה ומי נכונים עבורי,  איך לחיות חיים של שפע חמרי ורוחני? כיצד לבחור נכון,  איך להתנהל נכון בתוך מערכות היחסים המשמעותיות של חיי? כיצד למצוא את נתיב הקריירה המדויק לי? איך למצוא מחדש את האנרגיה שאבדה וכיצד לקחת חזרה שליטה מדויקת על נתיב החיים.

מחכה לך!

עופרה.