הזמנה לערב חשיפה לקורס דברי הימים שיהיו

הזמנה לקורס – דברי הימים שיהיו.

אנחנו נמצאים בתהליך אינסופי של חיפוש אחר האושר.

לרוב, אנחנו מחפשים את האושר בחוץ בעוד שזה, נמצא רק במקום אחד. בפנים.  במקום בו יש את החופש לבחור. לבחור כיצד ייראו חיינו. לרוב כשאנו מחברים אנרגיה ודמיון לחשיבה ולזהות שלנו – אנו יוצרים במו ידנו את המעטפת הלוחצת של החיים שלנו, וזאת במקום להדגיש את האותנטיות והרגישות.

את חיינו היום מנהלים פחדים ורגשות

פחדים –  בהם פחד לשנות , פחד ממה יגידו, פחד לאבד , פחד להעז פחד להצליח, פחד להרגיש, מאפיינים את רוב האנושות, ומכתיבים לעיתים מציאות אישית רחוקה מאוד מהמקום הנכון והאפשרי עבורנו.

רגשות –  שהם למעשה ארגז כלים המאפשר התפתחות ועשיה מדויקת כאשר מבינים אותם ומנהלים אותם.  (כן, יש אפשרות כזאת לכל אחד ואחת מאיתנו).  במהלך הלימוד תופתעו לגלות כי מה שמעצבן, מכעיס, פוגע וכואב- יכול להיות בדיוק מה שיקדם אתכם לשלב הבא בחיים ולקפיצת המדרגה שביקשתם לעצמכם.

על כל אלא והרבה יותר בקורס –  "דברי הימים שיהיו" , המשלב ומסביר את השינויים הגדולים המתרחשים בעולמנו, דרך הבנות על חיי היומיום שלנו. עולם משתנה שהופך ליותר מנוכר וקיצוני,  מערכות דיגיטליות "שמשחקות" גם ביחסים בין אנשים, ושלל רגשות ופחדים מציפים ומעכבים.

"דברי הימים שיהיו" הנו לימוד תיאורטי וחוויתי הנותן כלים מעשיים ומלמד טכניקות של ריפוי פיזי ורגשי,  הכל על מנת לקדם את הרצונות שלנו ולהחזיר לידינו את השליטה על הגה החיים .

מוזמנים לערב חשיפה

יום רביעי , 7/6/17 ,בשעה 20:00

רח' קהילת ז'יטומיר 11 , קומה 1 – ,תל אביב.

לשאלות ולהתראות –

עופרה אור – יעוץ והדרכה

052-6860275

שלח/י שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליצירת קשר