סימנים מהיקום

אתם קוראים כתבה ונדהמים למראה כותרת המספקת תשובה לשאלה שרק לפני רגע שאלתם את עצמכם. מישהו שלא ראיתם שנים פוגש בכם באקראי ומספק לכם מידע חשוב הדרוש לכם להחלטה שאתם עומדים לקבל. אתם מתלבטים בנושא מסוים ומילותיו של שיר ברדיו מפתיעות אתכם במסר שאי אפשר להתעלם ממנו.

העולם סביבנו מדבר, תומך, רומז בהרבה מאוד צבעים ריחות, מראות, מילים, ציורים וסמלים. הוא מעביר לנו מסרים דרך אנשים, חיות וחלומות. לעיתים כשאנחנו לא קשובים לסימנים, הוא ממש "מכריח" אותנו לפנות לדרך הנכונה עבורנו, בעזרת אירועים כלכליים, חברתיים ופיזיים שמהם לא ניתן להתעלם.

להקשיב, לזהות ולהבין את שפת הסימנים – בכך עוסק המפגש השימושי והמרתק, ממנו נוכל לצאת עם כלים מעשיים וסנכרון גבוה יותר להדרכה שאנחנו מקבלים כל העת.

 

במפגש נלמד :

מהם הסימנים, כיצד לזהות אותם וכיצד לעבוד איתם ולנתב את חיינו. נדבר על בעיות כלכליות ובריאותיות ועל משמעותן, על רגשות ורצונות. נשמע אינסוף טיפים ודוגמאות לסימנים ולפרשנויות שלהם, נלמד איך להשתמש בעולם סביבנו ובכל מה מתרחש בו כל יום וכל הזמן לטובתנו – ואיך  לא לאפשר לדברים לחמוק מעיינינו. מלבד אלה, נלמד לא רק כיצד לזהות את מה שכבר קיים, אלא גם איך לבקש סימנים בצורה יזומה לצורך הכוונה וקבלת החלטות.