ליווי תהליכים /פגישת ייעוץ בתקשור

מה נותנת כל אחת מהאפשרויות

ליווי תהליכים תוך שימוש בדמיון מודרך והתמקדות מאפשרים להגיע להבנה הממוקדת ביותר הנוגעת לבעיה או לסיטואציה הקיימת , אותה עלינו להבין ולפתור על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. התהליך כולל מספר פגישות אשר בהן עולים ,על פי הסדר הרצוי למתייעץ הנושאים המעכבים את פתרון או המשכיות הסיטואציה אתה הוא מתמודד .

יעוץ בתקשור – תקשור הוא כלי המאפשר ראיית דברים אשר נסתרים מעיינינו ומהבנתנו בחיי היומיום מסיבות רבות ושונות. פגישת תקשור היא ממוקדת ומאפשרת להגיע לסיבתיות הראשונית אשר אפשרה את המצב הקיים אתו אנו מתמודדים. תקשור הוא אינו תהליך .הוא נקודתי בהיר ומדויק.

**שתי האפשרויות נותנות תשובות. יש אנשים אשר שימת דגש על הסיבה לבעיה בצורה ברורה ומדויקת מספיקה להם לשנות את דרכם ולהתמודד בדרך שתביא לתוצאות ויש כאלו שעצם התהליך הוא זה שיאפשר להם להגיע לתוצאות . כל אחד ובחירתו.

יעוץ אישי דרך תקשור

הליך קצר ומדויק, המאפשר קבלת אינפורמציה  שאינה זמינה לנו ביומיום ונחוצה במיוחד בתקופות המאופיינות בקושי או בנקודות מפתח הדורשות החלטה.

מערכות יחסים השרויות במשבר, הורות מאתגרת, קושי כלכלי, מחלה או  יחסי עבודה רעועים עם הבוס  – במרכזו של כל אחד מהנושאים קיימות סיבה ונסיבות, לרוב נסתרות מעיננו,  שהובילו אותנו למצב בו אנחנו שרויים כעת.

תהליך הייעוץ מבוסס על האנרגיה העדינה והבהירה של התקשור, שופך אור על הסיבה ועל התהליכים. ההבנה של ה "למה", היא נקודת המפתח שרק לאחריה אפשר להחליט מה יש לשנות או לעשות על  מנת להתקדם.

לעיתים, לא מדובר במשבר, אלא בהחלטה שיש לקבל. כזו הדורשת קצת יותר מאשר ניתוח רציונלי של היתרונות מול החסרונות.  האם נכון לעזוב עכשיו את משרת החלומות לטובת אחרת?  מה נדרש על מנת שהעסק החדש שלי יצליח?  האם נכון להעתיק בתקופה הזו את מקום המגורים?

בדומה למפת ניווט המאפשרת לראות ממעוף הציפור את הדרך, המרחקים, המכשולים והיעד, נוכל לשרטט יחד את הנתיב והמרחבים בהם יש לפעול על מנת להשיג את התוצאה הרצויה והמדויקת עבורכם.