מסע הנשמות

מסע הנשמות

יש לא מעט מידע על המסע שעוברות הנשמות בדרכן ,לכדור הארץ ובחזרה למקום שממנו הן מגיעות (מישורי הבריאה) . אם אתם מאמינים בגלגולים או לא ,אצל רוב האנושות נישאלת השאלה – "מה קורה אחרי שמתים "? ,אם יש מי שטרח כ"כ הרבה ליצור כזו מערכת של גוף ונפש ,האם זה יכול להיות שזה למשך 80 שנה + – בלבד? ואם כן מה הטעם? למה להתאמץ..?

"הטענה שמכיוון שאיננו זוכרים חיים קודמים, יש להסיק שאין כאלה, כמוה כטענה שגלי רדיו אינם קיימים כיוון שאיננו רואים אותם." – מדברי הד"ר ש.פ.ברג.

מי שסקרן ו/או מאמין חוקר ובודק ומי שלא – לא.

החלק האנרגטי שבנו – הנשמה – שהוא גם החלק הלומד והמתפתח לא נעלם , הוא משנה את צורת הצבירה שלו והופך לאנרגיה . אנו כבני אדם ממשיכים להתייחס לאדם שמת כאדם לכל דבר ,מתגעגעים  רוצים ומתוך כך גם שואלים – כמה זמן הנשמה של האדם עדיין נמצאת אתנו או באזור, האם מי שמת רואה אותנו ו/או שומר עלינו מלמעלה (כמובן שכולם יודעים שהפיזי כבר איננו כי ראו את הגוף הפיזי ניקבר באדמה או נישרף , תלוי מאיזה תרבות הגענו, כך שההתייחסות היא תמיד רק לנשמה)

לכל דת צורת האמונה שלה לגבי זמן עזיבת הנשמה את כדור הארץ ,ביהדות מדובר על ימי השבעה בהם הנשמה עדיין נמצאת באזור ,יש לא מעט מידע שהגיע ובו מתואר שאכן לוקח זמן לנשמה להתרחק מהמקום הזה . ההסתכלות על הזמנים היא שונה מאוד בין כדור הארץ בו הזמן הוא ליניארי ואחיד  לעומת הזמן ביקום שהוא זמן קוסמי ותהליכי ולכן כשאנו מתייחסים לחודש בזמן ליניארי הוא שונה מבזמן קוסמי – בו הוא הרבה הרבה יותר מהיר.

נשמה עושה את דרכה הלוך וחזור למצב פיזי ,גוף, לצורכי למידה ולכן הדבר שונה ולא אחיד בין בני האדם השונים ,כל אחד עם הלימוד שלו ויכולת ההתמודדות שלו ולכן יש כאלו שיחזרו לגוף הפיזי מהר יותר מאחרים. הכל תלוי חוויות והתנסויות .

מכיוון שהכל הוא אנרגיה ,היכולת שלנו לתקשר עם רמת נשמה קיים גם כאשר היא רק ברמת תודעה וגם כאשר היא בגוף פיזי. כעיקרון אין הבדל בין הדברים אותו חלק אתו אנו בקשר הוא אותו אחד רק צורת הצבירה שלו שונה ,ולכן כאשר אנשים רוצים ליצור קשר עם יקיריהם שנפטרו ,הדבר הוא לחלוטין אפשרי אך גם פה צריך להילקח בחשבון הרצון של אותו ניפטר , לא כולם מוכנים או נכון להם לתקשר עם הנשארים , וזה כמובן קשור גם הוא ללמידה בה נימצא אותו אדם שנישאר . אם הדבר היחידי שמניע אותו הוא צער ואחיזה ,בדר"כ לא יתקיים קשר כזה. אם הכוונה מאחורי הדברים היא להבין וללמוד אין מניעה לקשר הזה.

לא מעט ספרים נכתבו על הנושא אחד המומלצים הוא כמובן "שורשים וגלגולים בזמן /ד"ר בריאן וייס. ד"ר וייס ,פסיכיאטר ידוע הבין במהלך טיפוליו שהזמן שמטופליו לא שהו בעולם הזה בזמן החיים האלו ,השפיע עליהם ומשפיע עליהם גם בזמן בו הם חיים כרגע . הדבר התגלה לו במקרה ומיותר לציין שהפסיכיאטר שעד אותה הבנה ותגלית עבד בשיטות ובדרך ראיה קונבנציונאלית לחלוטין, שינה את תפיסתו לחלוטין ומציין שאין להפריד בין הזמנים בהם אדם חווה את חייו הנוכחים לבין הזמן בהם הוא חווה צורת חיים אחרת. הכל קשור להכל והכל משפיע על הכל.

ככלל – מסע חיינו הוא ארוך ומורכב ,מורכב מגלגולים רבים בהם חוויות רבות עם אנשים רבים שרוב הפעמים חווים אתנו גלגול אחר גלגול. על השיעורים בגלגולים בפוסט הבא..

כשמישהו ניפטר אנו חשים עצב וגעגוע רב ועז . אבל הסוף הוא הפיזי השאר ממשיך ומתקיים.

 

 

שלח/י שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליצירת קשר