לפעמים חלומות מתגשמים… ולפעמים גם לא !

חלומות הם כלי מדויק שמעביר לנו מידע בזמן השינה , זהו הזמן שבו כל ההגנות יורדות ואנחנו נטו במנוחה פיזית ומנטאלית. זמן מצוין לקבל הבנות והדרכה .

חלומות מגיעים מאותה ספריה קוסמית ,אותו מקום אכסון אנרגטי השומר ומאגד בתוכו את כל החוויות שלנו מכל הגלגולים בהם חווינו ,למדנו והתפתחנו פה.

ישנם כמה סוגי חלומות –

*סוג ראשון- מגיע כמסרים לאותה תקופת זמן בה אנחנו חולמים אותם , הם מגיעים לדייק אותנו , להסביר את החוויות בהן אנו נתקלים ולהסביר איך נכון לנו להתנהל.

*סוג שני הוא חלומות המסיימים חוויות שלא נחוו על ידינו במשך היום עד הסוף , כי לא היה לנו זמן או מחוסר תשומת לב. למשל – העברתי זקנה את הכביש ולא עיבדתי את כל החוויה עד הסוף אז היא תופיע בחלום בצורה שאראה בה את כל אותם הפרטים שפספסתי ואשר עושים את החוויה לשלמה.

*סוג שלישי – חלומות נבואיים.

לא הרבה אנשים חווים אותם ,אך אלו שכן ,מקבלים מסרים בחלומותיהם על דברים העומדים לקרות בחייהם ובחיי הסובבים אותם , יש גם כאלו המקבלים מסרים הקשורים לרמת התהליכים שהולכים להתרחש בארץ , בעולם או ביקום , אלו מעטים מאוד.

כדאי ומומלץ להתייחס לחלומות , אין כמעט חלומות ללא משמעות, ולכן חלום שמגיע תמיד יגיע במטרה מסוימת ,חבל לפספס.. חשוב לדעת שחלומות הם שפה שונה משפת היומיום שלנו, חלומות הם אף פעם לא כפשוטם והסמלים בהם מורכבים ממוטיבים הקשורים לחיי היומיים שלנו אך תמיד מקושרים לצורה בה אנחנו כאינדיבידואלים מבינים אותם , לכן אין פרוש של אותו חלום המתאים ליותר מאדם אחד.

לדוגמה – נחש בחלום יכול לסמל משהו נעים וטוב לאוהב הנחשים, משהו לא נעים לפוחד מנחשים או בכלל סמל להשתנות , שהוא אחד המאפיינים של הנחש בהשלת הנשל שלו , אצל חולם שלישי.

*משהו חשוב נוסף בחלום היא התחושה שמלווה אותנו בעודנו חולמים – שימחה ,פחד ,כעס וכו' יכולה לתת לנו עוד אינדיקציה לגבי המסר שבחלום..

*חלומות הם שפה ולכן לא תמיד קל לנו להבין אותם אבל זו לא סיבה לא לנסות..

אז חבל לחכות וקדימה להבנת החלומות!!

 

4 thoughts on “פירוש חלומות”

 1. הי,
  בחלומי חלמתי על שני דברים עיקריים :
  1. חלמתי שראיתי נחש צפע ממש גדול מלופף על הרצפה, קראתי לבעלי והוא הוציא אותו.
  2. בחלום השני חלמתי כי החלטתי לשים קץ לחיי ובלעתי סוג של רעל שעובד תוך 24 שעות (יום), לקראת סוף היום התחרטתי וביקשתי מבעלי שיעזור לי ויציל אותי אבל הוא לא ענה לי …

 2. חלמתי שאני בחדר עם אהובי בפעם האחרונה, קמתי לסגור את הדלת ופתאום גיליתי שיש הרבה דלתות לסגור, אולי שבע וגם שני חדרי מדרגות שמחוברים לחדר. מה החלום הזה אומר ?

  1. היי אנני.
   חלום שמדבר על מערכת יחסים שאמורה או להיגמר או להתפתח.
   הדלתות מראות שיש לא מעט כיוונים ונושאים להתייחס אליהם בתוך המערכת הזו,והמדרגות מראות את שני הכיוונים בהם את יכולה
   כרגע לבחור . או לקדם אותה בהתייחסות ובהתנהלות או למסמס ולסיים אותה.
   בהצלחה.

שלח/י שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *