הגנות

הגנות – למה?

המלה הגנה עולה בכל מיני הקשרים . המשותף לכולן הוא הרעיון שצריך למנוע ממשהו/ממישהו לפגוע בנו.

כשאנחנו מרגישים או מאמינים שאנחנו צריכים הגנה זה תמיד מכיוון שאנו מרגישים פגיעים וחשופים .

יש הרבה צורות של עשיה או אמירות  שנותנות לנו אפשרויות של הגנות – מאמירות למיניהן ,טפו טפו, בלי עין הרע , בן פורת יוסף , חלקן מקושרות לדת ו/או למסורת וחלק התקבעו במשך הרבה שנים כמשהו שמונע דברים שמאיימים עלינו או לא נוחים לנו.

כמובן שלמילה יש כוח ואנרגיה וכמובן שיש פה המון סוגי אנרגיה שפועלים סביבנו ומלווים אותנו .

שתי אנרגיות עיקריות ועוצמתיות פועלות סביבנו כל הזמן. אור וחושך .

הן קשורות ומתפקדות כמו שאר המערכות הדו-קוטביות שפועלות סביבנו שדרכן אנו לומדים , שני הקצוות בחיינו – גבוה – נמוך ,ארוך –קצר וכו' רק שלמעשה הן אלו שמנהלות הכל ואת כולנו.

האור – מכוונת להתפתחות וסקרנות , עובדת אצלנו דרך השכל המחובר לאנרגיה המתפתחת (פיתוחים פה)והאינדיבידואל .

החושך הוא אנרגיה נמוכה ואיטית יותר ,אך לא פחות חכמה מהאור ומאוד מאתגרת וחמקמקה. אנחנו חווים אותה דרך הרצונות שלנו המחוברים לחומר או לרגש. אנרגיית החושך איננה יכולה להיות מחוברת לשכל ,כי השכל מחבר אותנו ושומר עלינו כאינדיבידואל  עצמאי . האנרגיה הזו עובדת דרך הכלל ומשפיעה ברמות הנמוכות ביותר בהן אדם מוותר על עצמו ועל רצונותיו ומשווה אותם ליכולות והמאוויים של הסביבה ושל אחרים ,או לחוסר עשיה כללי.

אז הגנות – כן או לא…

ההבנה הפשוטה ביותר היא שאנרגיה פועלת על משהו כאשר היא משווה תדר אתו ,אחרת אין אפשרות שהיא תיצור את החיבור שייתן אפשרות לפעולה. מכך אפשר להבין שכאשר אני מאמינה שיש אפשרות שאפגע ממשהו או מישהו ,באופן אוטומטי אני מאפשרת את המימוש של הדבר הזה.

ההבנה שאנרגיות פועלות מתדרים שונים ,ובגלל זה ההסבר של רמות האנרגיות של האור והחושך הנזכר למעלה , מסבירה למעשה שכאשר אין חיבור לתדר של פחד (הכולל בתוכו שלל מצבים – שנאה, קינאה ,חוסר ביטחון, שלל כעסים וכו') וישנו חיבור לאינדיבידואל , התדר המחובר לאנרגיה של החושך אינו יכול להתחבר ולהשפיע .

אז כמה אתם מחוברים ולאיזה תדרים ,תבדקו ותיראו.

כאשר אנחנו בשלנו ובדרכנו אין גם צורך בהגנות.

 

שלח/י שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליצירת קשר