התפתחות כוללת

ההתפתחות הכוללת של האדם

ספר הזוהר מדבר הרבה על שהולך להיות כאן בממלכת כדור הארץ.היכולות הבלתי נדלות של הנמצאים פה מופנות כרגע אך ורק לחומר, מה שמעכב את התפתחות כל הבריאה. ברגע שהדברים ילכו וייבנו לכיוון הרוח השינוי יהיה בבת אחת והרבה מהנשמות הנמצאות ימצאו עצמן מאחור, ללא אוכל וללא מזון מכל בחינה שהיא.

יכולות הביצוע של הנמצאים פה היו אמורות מזמן להוביל להצלחה גדולה מבחינת החלוקה לגורמים של המקום הזה. כשאנו רואים אתכם מלמעלה ניתן להבחין בשונות הענקית בין אדם לאדם היוצרת את השלמות.כפי שניתן להבחין, כאנושות וכבודדים אתם סוטים מהעיקר, מה שמביא לסטייה של היקום כולו. גם אם ישנה תכנית שניה לדברים, הם עדיין לא הדיוק המרבי שבא להקים את המקום הזה.

יכולותיו של אדם נמדדות ברמת ההתפתחות הכוללת שלו. אין לדעת האם יוכל להתמודד עם נושא זה, או אחר ללא שניתן לראות את רמת ההבנה שלו באותם נושאים.יכולת הבחירה יכולה להיות מאוד מוגבלת כשאיננו מבינים את שלפנינו, או כשעינינו עצומות.. עדיין לא נפתחו העיניים לרבים מהשוהים פה והאמת הנגלית להם היא זו הנראית בלבד, כשלמעשה הכל מתנהל סביבכם במקביל ובצורות שונות ומשונות .

יכולת האדם להבין ולהאמין היא זו שתוביל אותו בסופו של דבר קדימה בחייו. ההרגשה הפנימית היא שתוביל, כי רובכם עדיין מרגישים ולעד תרגישו ולכן הרגש המוביל הוא זה שצריך להביא את השינוי.

כל עוד אתם מתבלבלים בין רגש עמוק המוביל אתכם לבין הרגש הנקרא פחד בעולמכם, ההתקדמות לא יכולה באמת להתקיים, כי היא מלווה בחששות ובחוסר אמון.העולם הביצועי בו אתם חיים גם הוא מתבלבל אצלכם וגורם לחוסר ראיה חלקה, שאיננה מאפשרת חיתוך הדברים לכאן או לכאן.

היכולת הפנימית תהיה קריטית בתקופה הקרובה והיא היחידה שתציל אתכם מהבא לבוא. כל בחינה אחרת של הדברים תהיה לא ראויה.יכולות הבנה ותקשורת המחוברות ליכולות שלכם לקרוא דברים לעומק ובדיוק מרבי, ייקחו אתכם למקומות בהם אתם אמורים להיות ואיתם לעבוד ואנו נדגיש ונאמר שאנו נראה לכם בהמשך, שככל שתתמידו בדרככם כך היא גם תצלח בידיכם.הבה וניראה את יכולות הבריאה שלכם. היכולת הזו כבר קיימת ממזמן.היכולת לחשוב ולזמן משהו שאכן קשור אליכם ולא בלתי ניתן לקישור אליכם קיימת מקדמת דנא וכיום הולכת ונבנית פה כמשהו קיומי ממש.

היכולת להתכוונן, לרצות ולזמן משהו חזקה מאי פעם.

אין לנטרל את זה מההקשר ולזאת נסביר ונאמר שאם תזמנו, תרצו ותייחלו למשהו ממקום של עושר צרוף וחוסר חיבור הוא גם יגיע , אך גם יפגע בכם עמוקות ולפעמים גם קשות ולכן היינו מייעצים וחוזרים ומדגישים את אותו החיבור ללָמָה אתם רוצים ומייחלים לדברים.המקום ממנו נשלחים הבקשה או הרצון, הוא המקום החשוב. מספיק שחוסר הסיפוק, הוודאות, או הביטחון מתקיים ואתם פונים לבקשה ולעזרה ממקום לא ברור ולא מדויק זה, היא תתקיים, אך אחרת, או שלא תתקיים בכלל.לא מעט אנו מנסים לשמור עליכם לא לסטות ולא לפגוע בעצמכם, אך היכולות שלכם רבות וחזקות ומכיוון שכך יכולות הפגיעה שלכם בעצמכם הן מאוד גדולות ובלתי ניתנות לעצירה. ביקשתם קיבלתם…למרות שכולכם יודעים בתוככם מתי הבקשה מגיעה מאיזה מקום ולמה, הנזקקות והנואשות בעולמכם הולכת וגדלה מרגע לרגע… ומכיוון שכך הגענו לעזרה.

בהצלחה.

תקשור זה מובא מתוך "דברי הימים שיהיו"

והפעם, הקשר בין התפתחות כוללת של כל אדם ואדם ובין היכולת לברוא דברים בחייו, עם הדגש על היכולת להרוס או לבנות.

כאשר אדם "רוצה", הוא מפעיל את יכולת הזימון והבריאה בחייו.הרצון מחובר ליסוד האש שהוא זה שמתחיל כל דבר בחיינו.

כשהרצון לא מחובר לדרכנו בחיים ו/או מושפע מדברים סביבתיים, הוא אכן יתקיים אם נתעקש, אך בסופו של דבר זה תמיד יפגע בנו בצורה זו, או אחרת (לדוגמה: קניית ג'יפ שאינו נחוץ לנו, אך עומד בבית השכנים ואנו גם רוצים, אשר גורר אחריו אינסוף הוצאות מיותרות, כשאוטו קטן וחסכוני יותר היה נותן לנו את שאנו באמת צריכים).כיום, ככל שהתודעה עולה יכולתנו להשתמש ביכולת הבריאה עולה. כדאי ורצוי להשתמש בה בתבונה.

מוזמנים להגיב…

 

שלח/י שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליצירת קשר