מוגבלויות ונכויות.

 

הפעם אנו נספר על מוגבלויות ונכויות, כי הן מכוונות אתכם פה.

היכולת הנלווית לנכויות ומוגבלויות עפ"י תפיסתכם, היא אותה יכולת שבאה  לקדם אתכם במקום הזה.כל נכה, או מוגבל הגיע במטרה לקדם את עצמו לרמה שאתם קוראים לה סופר על. הכוונה בעניין הזה היא להבין שאותם אנשים יכולים בעצם יותר. היכולת לתפקד ולהתעלות מעל המוגבלויות הללו היא החשובה פה.כאשר אדם מחליט לעבוד עם המגבלה לא כמגבלה, הוא כבר עושה את היכולת הראשונית שלו בהתקדמות מאוד גדולה לקראת המטרה אליה הגיע.

כשאנו בוחנים את האנושות היום, הרוב הגדול והמכריע הביא אתו התנסויות לא פשוטות. אין זה אומר שאין יכולת להתמודד, רק ההבנה כיצד נכון להתמודד אינה קיימת וזאת בגלל הפער העצום הנמצא בעולמכם היום בין ההבנה הרוחית להבנה הארצית. המדידה של הכל דרך הארציות אינה מאפשרת את הלמידה שנלקחה ואשר אותה לא ניתן בעצם לשנות בעודכם פה.

זה יכול לייצר חיים מאוד לא פשוטים.

העברת המידע הנוכחי מגיעה אחרי שהרבה דברים נוסו ללא הצלחה ולא ניתן לעורר את ההתקדמות אצל האנושות ממקום כזה. במקומות בהם אתם רואים השמדה, או קושי מאוד רב בהתמודדות עם החיים. עליכם להבין שאותן נשמות התעקשו להגיע לכאן, חלקן חשבו שיצליחו וחלקן עושות את כל ההשלמות לפני המעבר לעידן החדש.

בכל צורת הסתכלות ארצית אין לכם שום יכולת להכיל או להבין את הדבר הזה, אבל בראיה גבוהה יותר, אשר מאפשרת את ההבנה שמה שקורה כרגע ביקום לא יכול לאפשר להרבה דברים להתקיים, ניתן לראות בגדול את הצמצום גם באנושות וגם בתחומים נוספים אשר הולכים ומצטמצמים.

הצטמצמות זו תביא לכך שהכל יהיה בדיוק רב יותר ובסופו של דבר תצטרכו מעט מאוד דברים כדי לתפעל את עצמכם פה, כשהכל בעצם מכוון מטרה לטובת המין האנושי.יכולת השינוי שלכם, כפי שסיפרנו לכם עליה בפעם הקודמת, היא מאוד גדולה. אותו ניצוץ אלוהי שבכם מחובר באופן ובצורה תמידית לאותו אור בורא וגדול ויכולת הבריאה וההכלה היא למעשה אין סופית כמעט. יכולת הלמידה היא גם גבוהה וגם רחבה וכל שעליכם למעשה לעשות הוא לאפשר לה להיות. אתם כאותו סוס, אשר שמו לו מחסום על שתי עיניו ומה שבצדדים, או למעלה הוא אינו רואה. אין זה אומר שזה לא קיים, אך הוא אינו רואה.

היכולת שלכם כאנשים חושבים הנה רחבה הרבה יותר וכפי שאתם יודעים דרך המדע שקיים אצלכם, השימוש באותו המוח שלכם אינו רב ורב הנסתר על הקיים שם. כשאנו מדברים על היכולות שלכם, הן כוללות את הקנקן ומה שבתוכו. אל לכם להבין שאו שתבדקו פנימה, או שתסתכלו החוצה, מכיוון שכדור הארץ מורכב בעיקרו מאדמה אין להתעלם מכך, אך כולכם כבר יודעים שאתם גם חושבים ומרגישים. כל הדברים האלו דרך כל החושים שלכם אמורים להביא אתכם להסקת מסקנות, אשר תאפשר לכם להתפתח בכיוונים הרצויים לכם.

רק כאשר הפנים והחוץ עובדים ביחד יש דיוק והבנה נכונה, בנפרד התמונה היא כמו אצל אותו סוס – חלקית בלבד ולעולם לא תאפשר את ההבנה הכוללת יותר שתיקח אתכם צעד אחד קדימה.

אפשר להבין זאת גם דרך אותן חיות מהן התפתחתם, שהיו יותר קרובות לאדמה, או בעלות ראש קטן יותר והיום הנכם כבר יותר זקופים והראש הוא בהתאם לגוף לצורך איזון. אמנם נדבר בהמשך על השינוי שיהיה במבנה הגוף והראש שלכם כדי שישרת אתכם יותר נכון, אבל גם היום אפשר לראות כמה דגש אתם שמים על הגוף לעומת הראש. הכל חשוב בגוף הרבה יותר ואתם נותנים לו מקום ראשון. הראייה היא עדיין יותר חיצונית וההשפעות מבחוץ הן מאוד גדולות ואם נחזור לתחילת הדברים, כאשר זה כך כל הפגמים שאיתם הגעתם לא מקבלים את מלא המענה שהם צריכים כדי לקדם פה את ההתפתחות אותה התכוונתם לעשות.

מספר מילים:

הבנה רוחית מדברת על הסיבתיות של הדברים, לעומת הבנה ארצית אשר נותנת תמיד את הפרשנות הפיזית ומגובה בתבניות המוכרות לנו מתוך התנסויות עבר באותן סיטואציות, או סיטואציות דומות.

יש לשים לב להתייחסות הפשוטה בכל הקשור לפגמים, או נכויות בכל חלק של הגוף, כאשר בעצם עיקר העניין הוא אתגריות והתקדמות, מה שמעיד על כך שנשמות שמגיעות עם הדברים הללו קרוב לוודאי שהן מפותחות ואמיצות ולקחו על עצמן למידה לא פשוטה. אחרי הכל לא קל להתנהל פה עם כל נכות שהיא, העולם עדיין לא מקבל זאת, אם זה בהתייחסותו לצורת הגוף, או בכל הקשור לנגישויות  הנדרשות כתוצאה מכך וכד'.

שלמות נתפסת כמושלמות, כשלמעשה הדבר שונה לחלוטין.

שלח/י שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליצירת קשר