עולם המים הפנימי והחיצוני

מתוך -"דברי הימים שיהיו"

עולם המים הפנימי והחיצוני בעולמכם

עולם המים הוא הדבר הכי מתעתע שתיפגשו ביקום הזה. נתחיל ונסביר שבלי מים אין חיים, אצלכם ובעוד מקומות ביקום שלא התגלו ולא נרחיב עליהם את הדיבור ולו רק כי עדיין הדברים לא הובנו פה. מים כמים פיזיים משתנים ללא הכר מרגע לרגע ואפשר למצוא אין ספור צורות למים שקיימות ו/או מופיעות פה. הם משנים צורה, צבע, טעם, ריח וכד'.מים הם דבר ראשון מובילים. הם מובילים ומאפשרים הולכת דברים וכשניכנס למקום הפנימי שלכם, נראה כיצד הם מובילים תהליכים רגשיים ומתוך כך, או ביחד משפיעים על מחשבות, רצונות ופתרונות בעולמכם.

מים עומדים כמובן על הסקלה שבין קיצוניות שקטה ונעימה לבין קיצוניות חובטת והורסת. נימצא סערות מים המשמידות פה דברים ונימצא מים נעימים עד כדי כך, שפיתחתם פה טיפול באמצעות או דרך מים. עד כדי כך אתם מאמינים למים… ובוטחים בהם. מים מצילים ומאפשרים חיים. הם עדיין אחוז מאוד גדול מהרכב הגוף הפיזי בעולמכם ואין לזלזל ביסוד הזה, כי אחרת לא תשרדו פה.

נאמר, כי בעתיד לא תצטרכו כ"כ הרבה מים עקב שינויי אקלים ושינויים פיזיולוגים העתידים להתרחש פה במאות שיגיעו, אך כרגע נתייחס אליהם כקיימים ומשפיעים על מנת לתת בכלל את ההבנות הבסיסיות המאוד חשובות ומשנות החשיבה לגבי ההתנהלות מולם ואיתם.

החלק הפנימי של בני האדם – החלק החווה, אינו מנותק מהמים כמעט לרגע.  היינו אומרים, שכאשר אתם מחוברים לעצמכם, או עובדים יותר עם היכולת השכלית או ההבנתית הגבוהה אתם בשליטה על המים שלכם, אך אין זה אומר בשום אופן שאתם מנותקים מהם, נהפוך הוא, זהו המקום המדויק של המים בעולמכם.

הקוטב השלילי של המים עדיין שולט בעולמכם וזה קשור מאוד לפעמים הקודמות שהייתם פה כאנשים חווים, כאשר המים נתנו את מרכז השליטה והעשייה וההבנות היו רובן כמעט ככולן דרך רמת המים שאנו נקביל אותה לרגש בעולמכם. מאז ומעולם בטיפולים שעברתם פה השאלה שנשאלה הייתה "מה הרגשתם" ורק ע"י הרגש הגעתם לתובנות לגבי מה הבנתם.

מים כרגש הם לא פשוטים בעולמכם, אפשר לראות ולשים לב שמים הם לא יסוד יציב כמו האדמה, הם תמיד בתזוזה או לפחות זוהי שאיפתם וזהו רצונם. הסברנו את עניין ההולכה שלהם, אך אם נבדוק זאת מכיוון של תזוזה – הדבר הזה זז כל הזמן ויכול ואף גורם לחוסר יציבות. חוסר יציבות באדמה גורם לזעזועים פיזיים. חוסר יציבות ברגש גורם לזעזועים רגשיים, המתבטאים הרבה פעמים לא רק ברגש, אלא בבחירות שאתם עושים בחיים.כשאנשים פה בוחרים, או מתנהלים, או עושים דברים מתוך חוסר יציבות הדבר יכול להביא לחורבן והרס ואם תסתכלו על החיים שלכם פה היום אפשר לראות את הדבר הזה גם ברמה הפרטנית של כל אדם וגם ברמה הגלובלית.

בחירות והחלטות שנלקחות ממקום של חוסר איזון רגשי מובילות אתכם במקרה הפשוט לדיכאונות ובמקרים הקיצוניים למלחמות בעולמכם. כמובן שאין באמת בעיה לפתור את אותם קונפליקטים וחוסר הסכמות בעזרת רצון אמתי בלבד לפתירתם וכמובן שדרושה נכונות והפעלת מערכות שונות מלבד הרגש לטובת הדבר הזה.

קחו את היכולת שלכם להרגיש טוב עד לקצה, שזו אחת ההרגשות העוצמתיות ביותר שקיימות פה והיא בשאיפה של כל אחד ואחד פה, המקום של להיות מאושר. קחו את הרגש למקום השני הקיצוני באותה עוצמה, כי העוצמות לא משתנות הן מאופשרות לכל כיוון בו תיבחרו ותבינו את יכולת ההרס שניתנה לכם כשאתם משתמשים ברגש בצורה שלילית, או לא מאוזנת מבחינתכם.

כשדיברנו על חוסר היציבות הקבוע במים, הכוונה הייתה להסביר עד כמה ניתן לטעות, או להבין דברים בצורה לא מדויקת בעולמכם, כשהשימוש ברגש – בכל נושא, לא נעשה בצורה מאוזנת.          התעתוע הזה מאפשר תמונה והבנה קיצוניות לגמרי לדברים אותם מראש הייתם רוצים להשיג, לחוות וללמוד פה במקום הזה. ההתנהלות עם הרגש מדברת על יכולת ניווט הרגש כאדם וכחברה וזה יכול להתאפשר כשהשכל מופעל ועובד.

הצבעים המיוחסים בעולמכם לרגש אינם מקריים. אותם ורוד וירוק מאפשרים צמיחה וחמלה, אשר הנם חלק משלל הדברים שאותם שני אלמנטים אלו אמורים לקחת אתכם אליהם, בדיוק למקום אליו התעקשתם להגיע דרך החוויות שלקחתם על עצמכם במקום הזה.רגש הוא אותו אחד שירים אתכם לפסגות או יוריד לגאיות, כמו שנאמר בעולמכם. חברו אותו תמיד למושג הפיזי של המים ותקבלו תמונה הרבה יותר ברורה של המקום ממנו אתם חווים ונמצאים ביחס לדברים שאתם עוברים פה.

לתשומת לב:

עולם המים התיאורטי, מקביל ומשויך בעולמנו גם למים הפיזיים הנמצאים פה וגם לעולם הרגש, הכולל בתוכו גם את שלל מערכות היחסים המתקיימות פה.

ניתן לראות שעיקרי הדברים מכוונים להבנות כיצד הרגש מתנהל פה על ידינו וכמה משמעות ומקום אנו נותנים לו בחיינו.

מוזמנים להתייחס..

 

 

 

 

שלח/י שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליצירת קשר